kancelaria prawna eng
kancelaria prawna usa
kancelaria prawna spain

Szybki kontakt / Contact Us/ Contacto
+ 48 693-70-70-78
+ 48 665-28-03-82

Odszkodowania

Strona główna » Odszkodowania

odszkodowania wrocławKancelaria prawna Bisek i Staszewski z Wrocławia oferuje wsparcie w postępowaniach o odszkodowania i zadośćuczynienia. Pomagamy naszym Klientom uzyskać świadczenia z tytułu wyrządzonej szkody, stosując się do obowiązujących przepisów prawa. Odszkodowania, stanowią formę rekompensaty doznanego uszczerbku, która najczęściej przybiera formę finansową.

W postępowaniu kierujemy się zasadami etyki zawodowej oraz stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa, zachowując jednocześnie najwyższe standardy w zakresie przestrzegania tajemnicy zawodowej. Pomagamy w dochodzeniu należności (zadośćuczynienia) z tytułu bólu i cierpienia doznanego w związku z wystąpieniem szkody.

Odszkodowania komunikacyjne (z ubezpieczenia OC sprawcy)

W przypadku uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia, reprezentujemy Państwa na wszystkich etapach postępowania, począwszy od zgłoszenia szkody przez negocjacje przedsądowe, proces aż do prawomocnego zakończenia postępowania.

Ubezpieczyciel zobowiązany jest wyrównać Państwu poniesione koszty oraz zrekompensować następujące straty:

  • koszty leczenia i rehabilitacji,
  • kosztów dojazdów na wizyty lekarskie,
  • za utracone dochody,
  • zadośćuczynienie za doznane cierpienia,
  • za zniszczone przedmioty i odzież,
  • renty z tytułu całkowitej lub częściowej utraty zdolności do pracy zarobkowej.

Jeżeli wypadek drogowy doprowadził do śmierci osoby bliskiej macie Państwo prawo dochodzić odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty dla najbliższych członków rodziny zmarłego,

Odszkodowania majątkowe.

Jeżeli w związku z zawartym, dobrowolnym ubezpieczeniem mieszkania czy domu, macie Państwo problem z ustaleniem (z ubezpieczycielem) wysokości rzeczywistej szkody jakiej doznaliście w skutek zalania czy kradzieży lub innego działania osób trzecich – zadzwońcie do nas. Pomożemy Państwu w negocjacjach, przygotujemy niezbędną dokumentację będziemy reprezentowali Państwa przed Sądem w sprawie o odszkodowanie.

Odszkodowania osobowe (wypadek przy pracy)

Jeżeli doznaliście Państwo uszczerbku na zdrowiu w skutek szkody, spowodowanej działaniem osoby trzeciej, wypadku przy pracy, upadku na chodniku, lub innych działań – skontaktujcie się z nami, pomożemy ustalić kwotę żądanego odszkodowania oraz zadośćuczynienia, pomożemy przejść przez proces likwidacji szkody, a jeżeli będzie taka konieczność, przeprowadzimy postępowanie sądowe w Państwa imieniu.

Odszkodowania za błędy medyczne.

Jeżeli w związku z usługą medyczną, odczuwacie Państwo negatywne następstwa przebytego zabiegu, operacji czy procesu leczenia lub odczuwacie inne dolegliwości, a wasz stan zdrowia się pogorszył i możliwości codziennego funkcjonowania zmniejszyły się, prosimy o kontakt.

Specjaliści z naszej Kancelarii Prawnej we Wrocławiu doradzą w zakresie przysługujących Państwu praw oraz zajmą się wszystkimi formalnościami.