kancelaria prawna eng
kancelaria prawna usa
kancelaria prawna spain

Szybki kontakt / Contact Us/ Contacto
+ 48 693-70-70-78
+ 48 665-28-03-82

Prawo handlowe – Start up

Strona główna » Prawo handlowe – Start up

rejestracja spółek wrocławRozpoczęcie działalności gospodarczej.

Start up.

W ramach stałej lub doraźnej obsługi prawnej, oferujemy pomoc we wszystkich aspektach związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Jednoosobowa działalność gospodarcza.

Przygotowujemy dla Państwa niezbędne druki i formularze do rejestracji działalności gospodarczej w urzędzie gminy oraz urzędzie skarbowym i ZUS.

Rejestracja spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Przedsiębiorcy zamierzający rozpocząć działalność gospodarczą w formie spółki prawa handlowego mogą liczyć na naszą pomoc na każdy z etapów otwierania nowej firmy. Przygotowujemy dla Państwa projekt umowy spółki, wyjaśniamy ewentualne wątpliwości odnośnie poszczególnych zapisów, przygotowujemy komplet dokumentów, niezbędnych do rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami w urzędzie skarbowym i ZUS.

Rejestracja spółki w KRS w 24 godziny.

Jeżeli czas odgrywa dla Państwa decydującą rolę, proponujemy skorzystanie z możliwości rejestracja Spółki za naszym pośrednictwem w systemie 24 godzinnym. Wszelkie formalności, załatwiane są w siedzibie Kancelarii, bez konieczności wizyty u notariusza. Taka forma rejestracji spółek prawa handlowego poza pewnymi ograniczeniami w zakresie np. treści umów (konieczność korzystania z wzorca umowy), pozwala jednak zaoszczędzić czas i jest tańszym rozwiązaniem niż rejestracja spółki w tradycyjnej formie.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.